דף הבית >> קייטרינג

חברות קייטרינג

ישנו מגוון רחב של חברות קייטרינג בכל רחבי הארץ, אז כיצד ניתן לבחור את חברת קייטרינג המתאימה בדיוק עבורכם ישנם כמה קריטריונים לבחירה לדוגמא, תקציב, מיקום ועוד. חברת קייטרינג היא האחראית על ההסעדה והשירות במהלך האירוע שלכם ולכן מקומה חשוב ומשמעותי להצלחתו של האירוע.

סוגי קייטרינג

כמעט לכל סוג של מזון, בישול וטעמים יש קייטרינג מתאים, החל מ קייטרינג גורמה, קייטרינג בשרי, על האש, אסאדו וכלה בקייטרינג ישראלי, חלבי, כשר ועוד. הסוגים הרבים מאפשרים ללקוח מבחר רחב של אפשרויות וקטגוריות לבחור מהן. כל קייטרינג מתאים לאוכלוסייה אחרת, אם מדובר בקהל דתי, הרי שקייטרינג כשר הוא חובה, אם מדובר על ילדים, הרי שאוכל ישראלי פשוט הוא המומלץ וכן הלאה. מומלץ לשמוע מחברים ומכרים על חברות קייטרינג טובות ומומלצות.

כיצד לבחור חברת קייטרינג?

הדבר הראשון שיש לחשוב עליו בבחירת קייטרינג הוא קודם כל מגבלות אפשריות, לדוגמא נושא הכשרות, בשרי וחלבי וכדומה. לאחר מכן, יש לחשוב בהתאם למיקום האירוע ולשעה שלו ביום, מהו סוג המזון אותו תרצו, עניין של טעם אישי בשילוב היכרות עם האורחים ומה יהיה מועדף על כולם וירשים. לאחר שבוחרים קטגוריה, בהתאם לתקציב שנקבע מראש, יש ללכת לכמה חברות קייטרינג, לקבל הצעות מחיר סופיות וכמובן לבצע טעימות! לאחר כל אלו ניתן לבחור את החברה הרצויה ולתאם עימה ציפיות למהלך האירוע.


          

 

 

.