דף הבית >> שירותי בר
שירותי בר לאירועים קטנים וגדולים
על מנת שאירוע יהיה מושקע ומהנה יש חשיבות רבה לתחום של שירותי הבר, מדובר בחלק מהותי באירוע שיכול לשדרג ולעשות את האירוע למוצלח וטוב או להפוך את האירוע ליבש ומשעמם. שירותי בר לאירועים מפנקים, מפתיעים ומוצלחים יכולים לתת נופח ואווירה לאירוע ולעשות אותו למושלם ומפנק. כמובן שיש הבדל אם מדובר באירוע רב משתתפים או באירוע קטן, לכן מאמר זה ייתן דגשים עבור שירותי הבר בהתאם לגודל האירוע.

שירותי בר לאירועים  גדולים
כאשר אנו מעוניינים להפיק אירוע גדול אנחנו מעוניינים שהוא יראה מרשים ומרהיב באותה מידה. שירותי בר לאירועים גדולים מצריכים חשיבה מהותית לפני כן והבנה מה אנו מעוניינים ליצור באירוע. אם אנו מעוניינים שהאנשים ירקדו וישמחו עד השעות הקטנות של הלילה מומלץ להביא בר נייד, כלומר שברמנים וברמניות יחלקו אלכוהול ושתייה להמונים תוך כדי הריקודים על מנת שלא להכביד את הערב ואת המעבר מרחבת הריקודים לבר הקרוב.
אולם אם אנו מחפשים אירוע שקט וסולידי כמו אירוע השקה של מוצר או פתיחה של חברה חדשה, כדאי שיהיה בר נייח ומקובע במקום אשר מציע את מיטב המשקאות עבור האורחים. במקרים אלו יש דגש משמעותי על מראה הבר ועד כמה הוא נראה מעוצב ומודרני. מומלץ להשקיע בתאורה טובה על מנת שהבר יהפוך להיות מוקד משיכה.

שירותי בר לאירועים קטנים
לעומת זאת אירועים קטנים לרוב הם אינטימיים ומשפחתיים יותר, לכן שירותי בר לאירועים קטנים צריכים להיות בהתאם. אין צורך בכמה מוקדים ויש אפשרות שיהיה בר מרכזי אחד אשר יוכל להעניק משקאות לכולם. אבל, מאחר ומדובר בבר אחד חשוב לשים לב שיש שם מספיק ברמנים אשר נותנים מענה לאנשים והם אינם מרגישים שהם צריכים להמתין ולחכות בתור זמן רב.
בנוסף, שירותי בר לאירועים קטנים יכולים להציע פינוקים אשר מראים השקעה ותשומת לב. למשל, שוקולדים קטנים וטעימים, שתייה חמה המוגשת בצורה מקצועית או קישוט של המשקאות עצמם (מטרייה קטנה, דגל וכו

לסיכום חשוב לציין כי אין ספק שישנו הבדל בין שירותי בר לאירועים קטנים או גדולים וכי יש להתאים את שירותי הבר
בהתאם לגודלו של האירוע.