דף הבית >> קייטרינג >> קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

 

למי שרוצה לחגוג בצורה אחרת


יש הרבה משפחות עם בית על הקרקע. חצר גדולה, מקום מרווח ושכנים נוחים. אפשרות מעולה היא לערוך את החגיגה בחצר הבית ולהזמין קייטרינג לבר מצווה. הטבחים והמלצרים של הקייטרינג דואגים לכל ואתם רק באים להתארח.
כשאחד הילדים מגיע לגיל מצוות, מתחילים לחשוב איפה לעשות את האירוע. הרעיון שישר חושבים עליו הוא על אולם אירועים. אבל אם לחשוב על זה, בהרבה אירועי בר ובת מצווה אין הרבה מוזמנים, בדרך כלל לא מזמינים יותר מחברים של הילד ומשפחה קרובה. לכן, אפשר להסתפק במקום שיש בחצר הבית.

חיסכון בכסף אבל לא באיכות

בכך שעורכים את חגיגת השמחה בבית עם קייטרינג לבר מצווה נוצרת הרגשה של השקעה, טעם אישי ובעיקר אינטימיות. החברה מביאה שולחנות ועורכת אותם בצורה מסודרת ויפה. יש בופה מלא וקינוחים. הבשר נצלה בסמוך, בדרך כלל באזור החנייה.
גם הקינוחים מגיעים בזמן וכמובן השתייה על כל סוגיה, המתוקה והחריפה. איכות האוכל טובה יותר מזו של אולם. בעלי חברת קייטרינג לבר מצווה מתרכזים באוכל ולא באספקטים של עיצוב האולם ואטרקציות מהלכות.

סגנונות שונים

יש חברות קייטרינג מכל סוגי המטבחים: צמחוני, בשרי, עם התמקדות במתוקים או עם טעימות של מאכלים מכל העולם. החברות הללו מציעות גם שלל אטרקציות כמו הכנה לעיני האורחים- בעיקר בצליית בשר, או בבר מתוקים להרכבה עצמית.
יש רעיונות רבים לקינוחים או מתוקים לילדים וגם להצעות נישואין מקוריות. חברות הקייטרינג שמות דגש על הילדים שמהווים חלק נכבד מהאורחים. יש היום רעיונות נהדרים בדמות עמדת פנקייקים, פיתות בדואיות, שיפודי מתוקים להרכבה או מפלי שוקולד לטבילת פירות.

חגיגה ביתית ברמת מסעדה

בואו תיהנו אצלכם בחצר, תביאו את מי שאתם באמת רוצים לראות ותיהנו מאוכל ברמת מסעדה. יש מלצרים שיגישו ויפנו ויש מי שינקה אחרי כולם. כל מה שיישאר לכם הוא לארח את בני המשפחה והחברים ולדאוג לתכנית האמנותית.
מסיבת בר מצווה בחצר הבית עם קייטרינג לבר מצווה איכותי היא חוויה נהדרת לאורחים ולחתן השמחה.