דף הבית >> דוכני מזון >> השכרת דוכני מזון
 
השכרת דוכני מזון לאירועים שונים נעשה דבר נפוץ ובשגרה. המגוון הרחב, שלל האפשרויות והיכולת ליהנות מסוגי מזון רבים וטעימים במקום אחד קורצת למפיקים שונים להזמין דוכני מזון לאירוע שלהם. דוכני מזון כשמם כן הם, אלו דוכנים קטנים (חלקם נעים על גלגלים וחלקם מקובעים במקום) המציעים סוגים שונים של אוכל. למתעניינים, מאמר זה יפרט מעט סוגים שונים של דוכני מזון מהם ניתן לבחור לאירוע הבא שלכם.

דוכן קפה
השכרת דוכני מזון אינה מחייבת התמקדות במזון בלבד, בעיקר אם האירוע הוא קליל ונערך בשעות אחר הצהריים. ניתן להציב דוכן המציע שתייה חמה כולל תה בטעמים שונים, שוקו, קפוצ'ינו איכותי, סחלב חם ועוד. דוכן קפה יכול להיות נהדר בעונת החורף הקרה, אך מאחר ורובנו אוהבי קפה הוא אף יכול להתאים כל השנה.

דוכן סושי
דוכן סושי יכול להתאים לאירועי חתונה, לאירועי חברות ולאירועים רבי משתתפים. הסושי מגיע בסוגי מילוי שונים כולל ירקות ודגים. אומנם הסושי עלול להטעות ולהיראות כמו מנה קטנה, אך האורז המגולגל הוא בהחלט מנה משביעה ונפלאה, בעיקר אם מדובר בתור מנת פתיחה לאירוע.

דוכן אסאדו
דוכן אסאדו מתאים לאוהבי הבשר האיכותי והמושקע, כפי שאמרנו תחום השכרת דוכני מזון הינו רחב ועונה על צרכי כלל האוכלוסייה כולל הצמחוניים ואוהבי הבשר שבינינו. דוכן אסאדו מציע נתחי בשר על האש המוגשים בתיבול טעים ומגרה. הדוכן מומלץ לכלל סוגי האירועים מאחר ובשר זהו אוכל שאהוב על מרבית האנשים.

דוכן פיתות עם לבנה
אומנם מדובר בדוכן הנשמע פשוט, אך מי אמר שפשוט זה לא טעים? דוכן המציע פיתות קטנות הנאפות בטאבון ביתי, הפיתה מוגשת חמה וטרייה וניתן למרוח עליה לבנה או שמן זית עם תבלינים. דוכן זה יכול להתאים לאירועי פתיחה, אירועים משפחתיים ואף אירועים המתרחשים ברחוב או בפסטיבל.

אם כך, השכרת דוכני מזון נעה בין דוכנים המעניקים שתייה חמה, דוכנים המציעים אוכל צמחוני או בשרי ודוכנים המציעים קינוחים טעימים. מומלץ לבחור לאירוע כמה דוכנים במקביל על מנת שלכל האנשים תהיה אפשרות לבחור את האוכל שהם אוהבים.