דף הבית >> קייטרינג >> כיצד מזמינים חברת קייטרינג?
כיצד מזמינים חברת קייטרינג?
כאשר אנו מעוניינים להזמין חברת קייטרינג לאירוע שלנו אנו למעשה נוגעים באחד החלקים המרכזיים שיהיו באירוע. ידוע כי אנשים רבים שופטים אם האירוע היה איכותי ומהנה לפי הקיבה שלהם ועד כמה היה לה טעים. היכולת לבחור חברת קייטרינג מוצלחת מצריכה תשומת לב והתמקדות, מומלץ לפגוש באופן אישי את האנשים, לבדוק את האוכל בעצמכם ולזכור מראש שמזון זהו טעם אישי ולא ניתן באמת לתת מענה לכל האנשים באירוע.

פגישה אישית
חשוב להיפגש באופן אישי עם השף על מנת לראות אם יש חיבור ואם הוא מבין את הראש שלכם. ישנם סוגים שונים של שפים, חלקם עממיים וחלקם מתעסקים במאכלי גורמה. חשוב לדעת מראש מה הסגנון אותו אתם מחפשים וכך בפגישה לראות האם השף מסוגל לספק זאת.
יש להקפיד לשים לב לא רק לסגנון הדיבור מאחר ודיבורים לחוד ומעשים לחוד, בעיקר בתחום המזון. חשוב לוודא כי לאותה חברת קייטרינג יש מספיק מלצרים, יש ארגון זמן נכון, שקיימות המלצות על החברה מצד אנשים נוספים וכי היה חיבור טבעי ביניכם.

ערב טעימות
לאחר שהורגש החיבור ויש תחושה שניתן לעבור שלב, מומלץ לבוא לערב טעימות אשר חברת קייטרינג זו עושה. בערב ניתן לראות כיצד האוכל מוגש והאם הוא נשמר חם, האם טעים לאורחים והאם האוכל אכן טעים גם לכם. חלק מהחברות מציעות כמה סוגים של מאכלים למנות הפתיחה, למנה העיקרית ולקינוחים. כך, ניתן לבחור בערב לפי הטעימות מהם המאכלים שיוגשו באירוע שלכם.

דגש על טעם אישי
חשוב לציין כי ישנן חברות קייטרינג רבות ושמרביתן טובות ואיכותיות. היכולת לבחור חברת קייטרינג חייבת להיעשות עם דגש על טעם אישי וחיפוש אחר נתינת מענה למירב סוגי האוכלוסייה. מומלץ שהאוכל שמוגש יתאים בחלקו לצמחוניים ולאנשים שאוכלים בשר, כך שכולם יחושו שבעים בסוף האירוע. כדאי שהקינוחים לא יהיו על בסיס חלב על מנת ששומרי הכשרות יוכלו ליהנות אף הם ממתוק בסוף הארוחה.
אבל, חשוב להדגיש שטעם אישי הוא בסופו של דבר טעם אישי, לא ניתן לספק ולתת מענה לכולם ואם אחד האורחים לא היה מרוצה מהמזון, אין זה אומר כי אותה חברת קייטרינג לא הייתה מוצלחת או טובה.