דף הבית >> דוכני מזון >> דוכני מזון לאירועים קטנים

דוכני מזון
לאירועים קטנים

כשאנו מפיקים אירוע מצומצם וחגיגי לעיתים קרובות עולה הדילמה, האם עלינו להזמין קייטרינג מקצועי?, האם מספר האורחים מאפשר הכנה עצמאית של ארוחה?
 
אך לעיתים קרובות כאשר מספר האורחים מצומצם אין אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו להזמין קייטרינג מקצועי להפקה של ארוחה שלמה. הפתרון של דוכני מזון במקרה זה הוא מצוין!
בעזרת דוכני מזון אנו שומרים על האינטימית והפשטות של האירוע ובכל זאת ממלאים אותו בנופח חגיגי, מרשים ומקורי.
 
חוויה משותפת

דוכן מזון אחד יכול להספיק לאירוע קטן ולספק לאורחים כולם חוויה של טעם ויופי... אין צורך בעריכה שלמה של המקום לכבוד ארוחת קייטרינג. מספיקה רחבה נעימה שבה האורחים יכולים להסתובב, להתראות ולפטפט ותוך כדי כך ליהנות מהשפע הרב המוגש לכבודם בדוכן.

מאיר את המקום
דוכן המזון עשוי לעזור מאוד גם בפן העיצובי של האירוע המצומצם. העמדתו בלב הרחבה עשויה להפוך ברגע את המקום למרשים וצבעוני. דוכני המזון ערוכים בצורה עיצובית מפוארת ויפיפיה ומכניסים אוירה מיוחדת בכל מקום שבו הם עומדים.

עוזר להתמקד
כאשר האירוע הוא קטן אין צורך באינספור טעמים ומנות, דוכן המזון יכול להתמקד בסגנון אוכל מסוים וייחודי ולספק מאכלי איכות בעלי מכנה משותף. למשל דוכני מזון איטלקי, דוכן גבינות, דוכן מתוקים ועוד. זוהי הדרך לקלוע בכיבוד בדיוק לאופי האירוע ולהיעזר באיש מקצועי על מנת להתאים את הדוכן במרכיביו לאופי הכיבוד הנדרש

 

 

דוכן משקאות        
דוכני מזון