ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שמירה על טריות האוכל בעת העברה ממקום למקום

לשמירה על טריות האוכל חשיבות עליונה – בעת העברתו ממקום למקום. בהתאם לסוג המזון יש לאחסן אותו באריזות איכותיות, וכמו כן, חשוב להעביר את המזון תוך הקפדה על טמפרטורה מתאימה. אריזה נכונה של האוכל מבטיחה שמירה על טריותו ורק כך ניתן למנוע תופעות כמו חמצון המזון, הפשרה, ריקבון, התפתחות עובש וחיידקים מסוכנים לבריאות האדם ומעיכה. אוכל טרי מבטיח לצרכן אוכל איכותי ובריא תוך שמירה על ההרכב התזונתי של המזון. לכן, כאשר מעבירים מזון ממקום למקום יש להקפיד על אריזה נכונה ואיכותית ורק כך ניתן להבטיח את טריות האוכל, אורך חיי מדף ארוכים יותר ולקוחות מרוצים יותר.

שיקולים כלכליים   

לשמירה על טריות האוכל בעת העברה ממקום למקום יש גם שיקולים כלכליים חשובים – כיוון שבאמצעות אריזה נכונה ואיכותית של המזון ניתן למנוע בזבוז ולשמור טוב יותר על הסביבה. כדאי לדעת כי משפחות רבות בישראל נוהגות להשליך לפח מזון רב בגלל שהאוכל מאבד את טריותו במהירות ולקוח שאינו מרוצה מטריות המזון לא ירכוש שוב את אותו המוצר.

לכן, כדאי לדעת כי כיום ניתן למצוא פתרונות חדשים ומתקדמים בתחום האריזות של פריטי המזון השונים כמו ירקות, פירות, בשר, דגים, מוצרי חלב ועוד. אריזת מזון ששומרת על טריות האוכל בעת העברתו ממקום למקום היא פתרון אידאלי לכל יצרני המזון ולכל העוסקים בתחום המזון וההסעדה כמו מסעדות, בתי קפה, חברות קייטרינג ומפעלים לייצור ועיבוד מזון טרי ואוכל מוכן.

כדאי לדעת גם כי אריזה חדשנית ואיכותית לאוכל שיש להעביר ממקום למקום מאפשרת לחסוך עלויות נוספות כיוון שניתן לארוז אוכל פרוס ומוכן או ירקות ופירות קלופים ופרוסים לחתיכות ללא חשש מאיבוד טריות וערכים תזונתיים. כך לדוגמה ניתן לארוז סלטים מוכנים עם רטבים, ארוחות שלמות מוכנות ונשנושי מזון בריא.

שמירה על טריות האוכל

בשנים האחרונות, חלה התקדמות משמעותית בתחום אריזות המזון וכיום יש פתרונות חדשים ליצרנים ולחברות העוסקות במזון והכנת אוכל טרי. ככל שהאריזה טובה ואיכותית יותר כך המזון נשמר בתנאים אופטימליים והלקוח הסופי זוכה למזון בריא ואיכותי יותר. אריזת מזון מתקדמת ואיכותית מאפשרת לשמור על הערכים התזונתיים, הטעם והטריות, וכן מונעת התפתחות חיידקים מאחר והאריזה שומרת על תנאי הלחות והחמצן הטבעיים באוכל. כדאי לדעת כי אריזה חדשנית בהתאמה לסוג האוכל מאפשרת גם לשמור אותו מחוץ לקירור ללא חשש לאורך זמן רב יותר, וכך היצרן סופג פחות החזרות או טענות נגד טריות המזון ומספק ללקוחותיו אוכל טעים, בריא וטוב יותר.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל