טלפון להזמנות 052-2222395

קייטרינג לעסקים

זה לא סוד שעובד טוב הוא כזה שהעסק רוצה ביקרו, לכן השכילו עסקים גדולים בעלי כח אדם רב לבוא לקראת העובדים שלהם בתחומים רבים, אחד וחשוב במיוחד הוא נושא ההזנה. לשם מטרה זו נבנו במיוחד חדרי אוכל והועסקו אנשי צוות מטבח אשר בישלו יום, יום את הארוחות לעובדים. עם חלוף השנים וצמיחת ענף הקייטרינג במקביל הבינו אותם עסקים שהזנה באמצעות שירותי קייטרינג חיצוניים יחסוך לעסק כסף רב וכך הוחלפו אנשי צוות המטבח בשירותי קייטרינג חיצוניים. כיום שירותי קייטרינג לעסקים הם שם דבר ואין כמעט עסק שאיננו משתמש בשירותים אלו לרווחת העובד. בקייטרינג ג'וזף זיהו את הצורך של עסקים לדאוג לעובד וזה כבר לא סוד שקייטרינג ג'וזף הוא אחד ממובילי השירות לעסקים בתחום הקייטרינג. קייטרינג ג'וזף לעסקים

צוות מנצח

קייטרינג ג'וזף קיים מעל עשור ומורכב מצוות צעיר ודינמי אשר שם לעצמו מטרה והיא לתת לעסקים את השירות הטוב ביותר לצד מקצועיות שאין לה מתחרים. קייטרינג ג'וזף לעסקים מציע שירותי הסעדה ברמה גבוהה מאוד תוך התחשבות ברוח העובדים ובמקצועיות רבה מאד בעיקר לאור הגל הגואה של צמחונים וטבעונים. במיוחד לשם כך נבנה תפריט עשיר ומגוון בעזרת שף מנצח ויצירתי והמחמאות לא מפסיקות לזרום.

קייטרינג גם באירועים עסקיים

מעבר לשירותי הסעדה הקבועים הנהוגים בעסקים, קייטרינג ג'וזף מתמחה בהכנת מזון וכיבוד ברמה קולינרית שאין שני לה, לאירועי חברה השונים המתקיימים מפעם לפעם כגון:

  • אירועי השקה
  • יריד עסקי
  • תערוכות
  • כנסים מקצועיים.

בקייטרינג ג'וזף מאמינים באמירה שהדרך להגיע אל אדם היא דרך קיבתו ולכן זהו הקו המנחה של המנות המוגשות באירועים כאלו. המנות המוגשות מעוצבות ביד רמה עם ניחוחות משכרים וטעם מנצח. כל אירוע עסקי אשר יש בו את הכיבוד הנכון והטעים לצד עיצוב מושקע ומושלם, מבטיח שלקוחות חדשים יצטרפו להיות חלק מאותו עסק ואצל קייטרינג ג'וזף הקסם הזה קורה כל פעם מחדש.

קייטרינג לעסקים

קייטרינג זה לא רק אוכל

באירועים מעין אלו, שהם בעלי חשיבות רבה מאד לעסקים, חשוב לא מפחות מהאוכל הוא נושא התפאורה. קייטרינג ג'וזף לא מאכזב גם בתחום זה. לאחר קבלת הפרטים על אופי האירוע, מיקומו והזמן שבו הוא אמור להתקיים מתקבלת החלטה איזה סגנון עיצוב יהיה והכול מתחיל מהפרטים הקטנים כמו צבע הדוכנים, כלי ההגשה וכלה בהעמדה חכמה וסידור מקומות הישיבה סביב לאזור האוכל.

תשואה מנצחת

קייטרינג ג'וזף מבין עסקים ולכן העלויות הן באומדן הרצוי כי אין זה סוד שעסקים עושים בחוכמה כאשר הם מחליטים לעבוד עם חברות קייטרינג אם באירועים חד פעמיים או באופן שוטף ויום יומי, החיסכון מסתבר משמעותי מאוד ועסק חכם מגלגל את הכסף חזרה לעובד ועובד שבע ומרוצה ממקום עבודתו ייתן תפוקה טובה יותר לעסק.

טופס הצעת מחיר

ההודעה שלך

אל תפספס/י את הצעה שלנו !

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר ללא מתחרים עוד היום!

מאשר לקבל מידע אודות השירות