טלפון להזמנות 052-2222395

קייטרינג למסיבות יום הולדתשירות בר

מי לא אוהב מסיבות יום הולדת? האירוע הנפוץ ועם זאת השמח ביותר, כל יום הולדת מפתיע מחדש וגורם לנו להביט אחורה בהודיה וקדימה בתקווה ובציפיה.
מסיבות יום הולדת הן הזיכרון שנשאר לנו מכל שנה שחולפת… כל חגיגה היא מקורית ומיוחדת בפני עצמה ולכן אנשים רבים מחפשים ללא הרף את המקום המושלם למסיבת יום ההולדת שלהם.
במידה וגם אתם מעוניינים לערוך מסיבת יום הולדת לכבודכם או לכבוד אדם אהוב לפניכם אפשרויות מדליקות במיוחד.

רעיונות למסיבות יום הולדת קייטרינג בחצר

מסיבת יום הולדת בטבע- גם הטבע יכול לשמש עבורנו כמקום מושלם ל חגיגת יום הולדת. מקום מושלם להיפגש עם חברים, קרובים, אהובים ומשפחה . להתנתק מהמציאות היומיומית ולייחד את היום החשוב הזה! תוכלו בקלות להפוך את הסביבה הטבעית לאולם האירועים המפואר ביותר . בעזרת מעצב וקייטרינג איכותי תיהנו מאירוע יוקרתי ומאויר צח! בטבע אין למי להרעיש ואין שכנים להזהיר מראש , שם תוכלו להגביר את המוסיקה כרצונכם וליהנות מאירוע פרטי ומבודד.מזנון סלטים

מסיבת יום הולדת בפאב

הפאב השכונתי, המוכר, מקום המפגש השבועי עם החברים הטובים יכול לפתע להפוך לאולם אירועים חגיגי להפליא! הפאב שבדרך כלל כבר מעוצב ומחזיק אוירה ייחודית של שמחה, צחוק ומפגש, עשוי לשמש אתכם כמקום מושלם לחגיגת יום הולדת ברוח צעירה. מתאים במיוחד לחברים קרובים שרגילים לבלות בפאב אך רעיון אידיאלי ומצוין גם לכל מי שרוצה לחזור לימים הפרועים ולהרגשה הצעירה והתוססת.
קייטרינג לחתונה או למסיבות יום הולדת ניתן לערוך באינסוף צורות וסגנונות ואין גבול ליצירתיות!

טופס הצעת מחיר

ההודעה שלך

אל תפספס/י את הצעה שלנו !

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר ללא מתחרים עוד היום!

מאשר לקבל מידע אודות השירות