טלפון להזמנות 052-2222395

קייטרינג לאירועים

ישנם סוגים רבים של קייטרינג לאירועים, כל קייטרינג מתאים לאירוע מסוים. ניתן להבדיל בין אירועים עסקיים לאירועים משפחתיים, בסוגי המנות, המבחר וצורת ההגשה. כאשר בוחרים קייטרינג לאירועים, יש להתאים אותו לסוג האירוע ולאופיו, טעם אישי, מקום וזמן האירוע, כמות מוזמנים ותקציב.קייטרינג ג'וזף לאירועים

הבדלים בין סוגי האירועים

כאשר מדברים על תפריט לאירועים עסקיים, מדובר על קייטרינג שאמור להרשים את האורחים מבחינת סוג המנות, המבחר וצורת ההגשה. רבים בוחרים בקייטרינג גורמה, בשרי או חלבי אשר מוגש בצורה רשמית ויפה. מטרתו של אירוע עסקי היא להרשים וליצור קשרים עסקיים וחברתיים עם מנהלים, לקוחות וספקים, ולכן גן האוכל צריך להיות באותו הסגנון, מכובד ואיכותי. כאשר מדובר על אירועים משפחתיים, האווירה נינוחה וקלילה, וכך גם האוכל. תפריט לאירועים כאלו יכול להיות פשוט יותר, כמו על האש, אסאדו, או בשרי, קייטרינג שכולם יאהבו, טעים ומשובח, ישנה פחות רשמיות ויותר דגש על החמימות והמשפחתיות, מבחינת האוכל וההגשה.
הסוגים הרבים של קייטרינג לאירועים, מאפשרים ללקוחות בחירה רבה ומגוונת, אשר צריכה להיות מותאמת בדיוק עבור האירוע שלהם.

כשאנו כאנשים פרטיים עורכים אירוע, בניגוד למפיקי האירועים המקצועיים, לעיתים קרובות נדמה שאנו עומדים למרגלותיו של הר עצום ותלול מבלי שום רעיון כיצד עלינו לטפס עליו …

קייטרינג לאירועים – הבחירה הגורלית

מליון משימות ובחירות משמעותיות שאף אחד מעולם לא לימד אותנו כיצד עלינו לבצע. כמובן שיחד עם כל זה קיים הלחץ הכבד ליצור את האירוע המושלם שישאר חקוק בזכרוננו בצורה הטובה ביותר. הרי כל אירוע פרטי הוא אירוע של פעם בחיים, רגע מרגש שלא יחזור עוד על עצמו מסמל תקופה חדשה ושמחה גדולה בחיינו
.
הדבר החשוב באירוע הוא האוכל. לכן אחת הדילמות הרציניות בתכנון אירוע היא בחירת קייטרינג לאירועיםקייטרינג לאירועים.
רוב בעלי האירועים מוצאים עצמם נבוכים וחסרי מושג כאשר מדובר בבחירת קייטרינג לאירועים. שפע האפשרויות, המנות והטעמים משאירים אותנו מבולבלים, עם שאלות רבות: מה האורחים יאהבו, במה עדיף להשקיע יותר כסף ואיפה כדאי לקצץ בהוצאות?

להיעזר בחברים ומשפחה

לא את כל הטעימות עליכם לבצע לבד. לעיתים קרובות מרוב טעימות, פגישות ושאלות אנו כבר מתבלבלים. במקרה כזה כדאי להיעזר בקרובים שאנו סומכים על טעמם. אחרי הכל האירוע יכיל מספר רב מאוד של אורחים וסביר להניח שלא כל מה שטעים לנו יהיה טעים לכולם.
הדבר החשוב ביותר הוא ההרגשה הטובה ותשומת הלב למקצועיות וליושר של מנהלי הקייטרינג. העובדה שמספר אנשים קרובים טעמו ואישרו את האיכות, הטריות והטעם המקורי היא מספיקה ואין טעם להוסיף ולקחת את האחריות כולה על עצמנו.

קייטרינג לאירועים מקצועי יכול להתאים עצמו לכל אירוע מתבקש, בעזרת גמישות, מקצועיות, קשב לבקשות הלקוח וצוות מיומן ניתן להתאים את אופן ההגשה ואופי המנות לאופי האירוע עצמו. הרכבת התפריט ובחירת אופי ההגשה היא מיומנות של ממש! ויש צורך באדם מקצועי ומנוסה על מנת לעשות זאת. בבחירת קייטרינג לאירועים וודאו שהחברה מספקת לשם כך, תמיכה של איש צוות. על אף שתהליך התאמת השירות והמנות לאירוע הוא לעיתים ארוך ומעייף, הוא גם עשוי להיות מהנה ומעורר השראה! הכל תלוי בגישה של בעלי האירוע ובשירות החם של הקייטרינג עצמו…
הדרך להפוך את התהליך לדבר חיובי שמפיח חיים באירוע ומייצר התרגשות וציפייה בקרב בעלי האירוע תלויה בכמה פעולות פשוטות:

להיעזר בדמיון

קייטרניג מקצועי כבר מיומן בתפעול הארוחה בזמן האירוע… תפקידו הוא להפוך את החלום למציאות! כל שעליכם לעשות הוא להיפתח ולספר לפרטי פרטים את הדרך שבה אתם מדמיינים את הארוחה. מה האווירה המתאימה ביותר, איך המאכלים נראים, כיצד המנות מוגשות אל השולחן ועוד… הדבר דורש חמש דקות בלבד מתוך שיחת ההיכרות עם בעלי הקייטרינג ועשוי לעזור באופן פלאי ביותר להתנהלות הארוחה עצמה.

היו פתוחים להפתעות

כל קייטרינג לאירועים מיומן ומקצועי וודאי מחזיק במספר מנות מפתח מפתיעות ומדהימות. היו פתוחים להפתעות, תטעמו, תתרגשו ותתעניינו. ככל שתיטיבו לספק תגובה אותנטית ואמיתית כך יוכל איש המקצוע להבין טוב יותר את טעמכם ולפרוש לרשותם מגוון אפשרויות וטעמים מפתיעים!

טופס הצעת מחיר

ההודעה שלך

אל תפספס/י את הצעה שלנו !

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר ללא מתחרים עוד היום!

מאשר לקבל מידע אודות השירות