טלפון להזמנות 052-2222395

חברת קייטרינגקייטרינג

ישנו מגוון רחב של חברות קייטרינג בכל רחבי הארץ, אז כיצד ניתן לבחור את חברת קייטרינג המתאימה בדיוק עבורכם? ישנם כמה קריטריונים לבחירה לדוגמא, תקציב, מיקום ועוד. חברת קייטרינג היא האחראית על ההסעדה והשירות במהלך האירוע שלכם ולכן מקומה חשוב ומשמעותי להצלחתו של האירוע.

סוגי קייטרינג

כמעט לכל סוג של מזון, בישול וטעמים יש קייטרינג מתאים, החל מ קייטרינג גורמה, קייטרינג בשרי, על האש, אסאדו וכלה בקייטרינג ישראלי, חלבי, כשר ועוד. הסוגים הרבים מאפשרים ללקוח מבחר רחב של אפשרויות וקטגוריות לבחור מהן. כל קייטרינג מתאים לאוכלוסייה אחרת, אם מדובר בקהל דתי, הרי שקייטרינג כשר הוא חובה, אם מדובר על ילדים, הרי שאוכל ישראלי פשוט הוא המומלץ וכן הלאה. מומלץ לשמוע מחברים ומכרים על חברות קייטרינג טובות ומומלצות.

כיצד לבחור חברת קייטרינג?

הדבר הראשון שיש לחשוב עליו בבחירת קייטרינג הוא קודם כל מגבלות אפשריות, לדוגמא נושא הכשרות, בשרי וחלבי וכדומה. לאחר מכן, יש לחשוב בהתאם למיקום האירוע ולשעה שלו ביום, מהו סוג המזון אותו תרצו, עניין של טעם אישי בשילוב היכרות עם האורחים ומה יהיה מועדף על כולם וירשים. לאחר שבוחרים קטגוריה, בהתאם לתקציב שנקבע מראש, יש ללכת לכמה חברות קייטרינג, לקבל הצעות מחיר סופיות וכמובן לבצע טעימות! לאחר כל אלו ניתן לבחור את החברה הרצויה ולתאם עימה ציפיות למהלך האירוע. 89e264f08bba51eb722d41c0c4068df6

שירותי קייטרינג

קייטרינג הוא אינו רק האוכל, הקייטרינג מציע מגוון שירותים שונים, אשר מעניקים את חווית האכילה כולה. שירותי קייטרינג כוללים בין היתר את ההסעדה עצמה, סידור השולחנות, ברים ועוד. לכל קייטרינג יש שירותי קייטרינג משלו, כאלו רחבים יותר ומצומצמים יותר.

מה נכלל בשירותי הקייטרינג?

הדבר הראשון והעיקרי ביותר הוא האוכל עצמו, הקייטרינג דואג להכנה של המנות, הוצאה שלהן ופינוין. הוא דואג לצוות מקצועי אשר יעמוד לשירות האורחים במהלך כל האירוע. כמו כן, ישנן חברות קייטרינג אשר מביאות עמן ברים, אשר שם נמצא עיקרו של האלכוהול האיכותי, הבר מגיע עם השתייה ועם הברמנים שמעניקים שירות לאורחים. חברת הקייטרינג דואגת לסידור השולחנות לפני תחילת האירוע ולקיפולם לאחר סיומו. יש חברות אשר מציעות תוספות למנות העיקריות כמו דוכני מזון שונים, ברים אקטיביים, בר קפה ועוד, הכל תלוי בבחירתו של הלקוח ובסכום.

שירותי קייטרינג כוללים את כל תהליך האוכל והשתייה, ולעיתים גם עיצוב השולחנות והכיסאות. כמובן ששירותים נוספים משתנים גם במחיר ולכן הלקוח הוא זה שמחליט איזה מן השירותים הוא רוצה לאירוע שלו.

טופס הצעת מחיר

ההודעה שלך

אל תפספס/י את הצעה שלנו !

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר ללא מתחרים עוד היום!

מאשר לקבל מידע אודות השירות