ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קייטרינג למסיבת רווקות

הסוד הגדול שעומד מאחורי הצלחתה של כל מסיבה באשר היא, ומאחורי הצלחתן של מסיבות רווקות בפרט, הוא האוכל. נדמה לפעמים שכאשר האוכל משובח וערב לחיך, אין דבר שיכול לפגוע בהנאת המשתתפים ו/או המשתתפות. מצד שני, אין ספק שקשה להישען אך ורק על תפריט האוכל, וכדי להבטיח מסיבה חווייתית שתותיר חותם ובעיקר תשמח את כלת השמחה, צריך להפתיע, לגוון, ולהציע בנוסף למנות הנפלאות גם אטרקציות נוספות. כדי לעזור לך לבחור אוכל איכותי וגם לתכנן אירוע מוצלח, הנה כמה טיפים שיעזרו לך בדרך.

בחרי לוקיישן

לפני שאת מחפשת בקדחתנות אחר קייטרינג למסיבת רווקות ולפני שאת שולחת הזמנות לכל המשתתפות, התחילי בבחירת המיקום. חדר פרטי במסעדה, צימר או לופט, כל האפשרויות פתוחות בפנייך. אם תרצי להציע למשתתפות בכלל ולכלה בפרט חוויה שהיא מיוחדת במינה, תוכלי לתכנן מסיבת רווקות על יאכטה ולצאת למסע מלהיב בלב ים, תחת כיפת השמים. הכל אפשרי.

בחירת המנות

לצורך הרכבת תפריט האוכל חשוב שתערכי סקר קצר ומקדים בין המשתתפות, כדי לגלות אילו העדפות מיוחדות זקוקות לתשומת לב. מגבלות תזונתיות שונות עשויות לעורר בעיה קשה אם לא יוצע להן פתרון, לרבות סוגיות כמו כשרות, צמחונות וטבעונות, רגישות לגלוטן או ללקטוז וכן משתתפות שסובלות מאלרגיות חמורות לרכיבי מזון שונים כמו אגוזים. לאחר שתדעי עם מה את מתמודדת בערב הזה תוכלי להזמין קייטרינג למסיבת רווקות ולהיעזר בצוות המומחים שימליצו לך על תפריט מתאים שעונה על כל הדרישות, פתרון יעיל ופשוט יותר בהשוואה לחלופה שתדרוש ממך לבשל או לנסות לחלק בין המשתתפות הכנת מגוון רחב של מנות בהתאם לכל המגבלות הללו.

תוכן לאירוע

הזמנת מקום, הרכבת את תפריט האוכל וכעת נותרה עוד פיסה אחת בפאזל, והיא התוכן שתיצקי לאירוע. לאורך השנים ראינו לא מעט טרנדים לוהטים, חלקם עדיין מסקרנים ומעניינים ואחרים פחות, אבל השאלה הגדולה היא מה מתאים לכן – ובעיקר לכלה הנרגשת. קיום סדנת אורח שאליה תוזמן נומרולוגית, קוראת בקפה, סקסולוגית או רקדנית בטן שתלמד את כולן לפזז, אלו הן אפשרויות מצוינות אם הן מתאימות עבורכן. משחקי חברה, הפעלות הקשורות לכלה, לתחביבים שלה או לתחומי העניין הרלוונטיים לה, ואפילו סדנאות שוקולד או אלכוהול, כל חלופה יכולה להיות נהדרת. כדי שתהיי בטוחה שאת בוחרת נכון מומלץ להתייעץ עם המשתתפות הנוספות, לא רק משום שהן יידרשו להשתתף בעלויות אלא גם ובעיקר משום שהן צפויות לקחת חלק באירוע, ומכאן שהנאתן חשובה לא פחות.

מזכרת קטנה לפרידה

לבסוף, זכרי שהכלה היא מוקד האירוע, ולצד השמחה הרבה וההתרגשות הנלווים לאירוע שאת מפיקה לכבודה, היא נרגשת לא פחות לקראת האירוע המרכזי שבו תיפרד באופן רשמי מחיי הרווקות. מתנה קטנה שתזכיר לה את חיי הרווקות ההוללים או תכין אותה לפרק הבא בחייה, היא מתנה שלא תותיר אף עין יבשה, בוודאי לא את שלה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל