ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי המאכלים הנפוצים בדוכני מזון

דוכני מזון לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מסצנת האירועים באשר הם – אנחנו רואים אותם בלונה פארקים מוקפים בילדים משולהבים, בימי כיף וגיבושי עובדים, בירידים , בהפנינג ים בפסטיבלים וקרנבלים, לצד תהלוכות חג ועוד ועוד. דוכני מזון לאירועים מעידים על כך שבטן שאינה מקרקרת וחטיף טעים ביד – הם חלק בלתי נפרד מהשמחה.

כל אירוע והממתק שלו

לכל אירוע יש את המזון האופייני לו, זה שמצפים למצוא בו בכל פעם מחדש: בדוכני מזון לאירועים של ימי העצמאות בארץ נפוצים דוכנים של תפוחים מסוכרים ושל צמר גפן מתוק. הם חלק מהאווירה בדיוק כמו הזיקוקים, ספריי ה"שלג", דגלי הכחול לבן המקשטים את המכוניות והבניינים והשירים המושמעים ביום זה בכל שנה.

באירועים אחרים, למשל בירידים הנערכים מדי פעם המציגים עבודות יד או חפצי אמנות למכירה, או אירועי חג ופסטיבלים בהם יש "שוק רחוב" והפעלות לילדים בדרך כלל ניתן למצוא דוכני מזון שמוכרים פיתה עם לבנה וזעתר או שוקולד, כמו גם סחלב או שוקו חם, תירס מתוך קלחת מבעבעת או דוכן מזון המוכר נקניקיות בתוך לחמנייה.

מה מאפיין דוכני מזון לאירועים?

ההיגיון שמאחורי בחירת דוכנים אלו דווקא הוא פשוט: מצד אחד רוב המגיעים לאירועים מהסוג הזה לא מצטיידים באוכל מוכן מהבית בצורת כריכים או פירות לכל המשפחה, ובמשך האירוע בדרך כלל מופיעה תחושת הרעב. גם אם כולם הגיעו שבעים מהבית, פעמים רבות קשה לעמוד מול הפצרות של ילד המבקש שיקנו לו ממתק (שיכול להיות לחלוטין לא קשור לתחושת הרעב שלו).

בנוסף, ילדים כידוע מאוד אוהבים ממתקים וגם בגלל ש"לכולם יש". כמו כן, דוכני המזון באירועים מתאפיינים בדרך כלל במכירת אוכל "נייד", כלומר כזה שאפשר להסתובב איתו ברחבי חלל האירוע ואינו דורש אמצעי עזר כמו סכו"ם או צלחת (מקסימום מפית).

דוכני מזון המוצבים באירועים בדרך כלל מוכרים מזון שהוא פשוט וזול, בתחומי מחיר של עשרות שקלים בודדים, מה שמגביר את הפיתוי של המגיעים לאירוע לקנות בהם, היות ותווית המחיר היא סבירה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל