ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מדוע עדיף מפל שוקולד על פני בר מתוקים אחר?

פעמים רבות יש לנו תחושה בפה בתום ארוחה טובה שיש צורך לסיימה במשהו מתוק. נהוג באירועים רבים, כגון: חתונות, בר מצוות או אירועים עיסקיים, לשלב בר מתוקים. בר מתוקים יכול להיות עגלת גלידה, בר ממתקים, בר בסגנון מרוקאי או וינאי ועל פני אלו מתנשא מפל שוקולד.

מפל שוקולד – המראה

מראה השוקולד המומס הניגר במזרקה הינו מהפנט ביופיו ובשלמותו. אי אפשר שלא להתפעל מהמראה המושך בליווי ניחוח נפלא של שוקולד וטעם מדהים שיוצרים חוויה רב חושית מושלמת. אם תבחרו במזרקת שוקולד או מפל שוקולד לאירוע המיוחד שלכם לא תתחרטו מאחר שמראה השוקולד במספר מפלסים ימשוך את כל האורחים שלכם אל עבר הבר. תוכלו לבחור על פי טעמכם שוקולד מועדף למלא במפל: מריר, חלב או לבן. הכיף האדיר של מפל השוקולד הינו הטבילה, כאשר כל אחד מוזמן לטבול את המטעם המועדף עליו, מפירות, ממתקים ועד לעוגות. כך תוכלו להשביע את רצון כל האורחים.

שוקולד משמח לבב אנוש

האם ידעתם שאכילת שוקולד גורמת לשחרור של חומרים בשם אנדורפינים במוח, ואלו משרים תחושה טובה יותר בגוף ומרוממים מצב רוח? מעבר לכך, מחקרים גילו שקיים קשר בין שוקולד להתאהבות…

מפל שוקולד באירוע שלכם ימשוך אליו את האורחים, יגרום לתחושה טובה יותר, ירומם מצב רוחם ויקפיץ את החוויה בערב לרמות שלא הכרתם.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל