ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

למה אסור לעשות דיאטות כסאח?

בעוד הדיאטות הרגילות כמעט ולא מספקות את ציפיותיהם של מרבית האנשים הם מתחילים לחפש אחר חלופה אפשרית. מכיוון שלאנשים אין סבלנות רבה הם פונים לביצוע דיאטות כסאח שונות שאת ההשלכות שלהן הם בדרך כלל לא לוקחים בחשבון. אנשים מתייחסים לדיאטות אלו כדיאטות קסם שמאפשרות להם להוריד יחסית הרבה במשקל ובזמן קצר אך לא לוקחים בחשבון בעיות בריאותיות ונפשיות שונות שעשויות להיגרם כתוצאה מדיאטות אלו, זאת לצד תופעת העלייה במשקל בתוך זמן קצר לאחר דיאטה מסוג זה.

מתי נרצה בדרך כלל לעשות דיאטות כסאח?

דיאטות כסאח "נהוג" לעשות בדרך כלל לפני אירוע גדול וחשוב או לפני/אחרי החגים. זמנים אלו מתאפיינים בדרך כלל ברצון/צורך להוריד במשקל ולכן אנשים מעדיפים את טכניקת הירידה המהירה במשקל, על אף שזו חסרת אחריות ואינה בריאה, ומה שנקרא "לסיים עם זה מהר". בנוסף לסוג זה של אנשים ישנם גם אנשים שצריכים להוריד 20-30 קילו במשקל ומגלים שאם יורידו קילו או שניים בחודש בדיאטה סטנדרטית זה עשוי לקחת להם המון זמן שבו הם צריכים להיות ממושמעים, לאכול ולהתנהל לפי תפריט דיאטה מסודר ועוד.

מה מאפיין דיאטת כסאח?

דיאטה מסוג זה בנויה בדרך כלל מסוג מאכל אחד או מספר מצומצם מאוד של מאכלים אפשריים וקלוריות. בדיאטות כסאח לא אוכלים כמעט או אפילו בכלל פחמימות וסוכרים. הדיאטה מאופיינת בירידה מהירה במשקל בדרך כלל אך ניתן להחזיק מעמד בין שבוע לחודש ולא מעבר (ברוב המקרים וגם זה אם אנחנו אופטימיים). החסרונות של הדיאטה עשויים להתבטא בבעיות בריאותיות הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית.

מה עשוי להיגרם לכם כתוצאה מדיאטות מסוג זה?

בדיאטות כסאח שונות הגוף מקבל פחות ופחות חמימות החיונית לייצור אנרגיה בגוף. ישנה תחושת רעב כמעט מתמדת ואלה מקשות על להחזיק מעמד לאורך זמן. גם במידה ונחזיק מעמד ונוריד במשקל במשך תקופה מסוימת חשוב לזכור כי במהלך תקופת הדיאטה תחושו ירידה במצב הרוח, עייפות, תשישות, מחסור בוויטמינים ומינרלים, חולשה בגוף, אנמיה, נשירת שיער ובמקרים מסוימים אפילו השיניים עשויות להיפגע. כל אלה הנן תופעות לוואי שעשויות להיגרם כתוצאה מהדיאטה המואצת והלא אחראית. כמו כן מרבית האנשים שבוחרים בדיאטה כזו מעלים את המשקל במהירות בתוך תקופה קצרה ולרוב יעלו אף יותר ממה שהיו קודם לכם. לכן, כאשר אתם חושבים על האירוע הקרוב והצורך בדיאטת כסאח, קחו בחשבון את כל האפשרויות והתוצאות שעשויות להיגרם כתוצאה מכך.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל