ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

יוגורט לאירועים

יוגורט, לבנבן, חמצמץ, עם פירות או גרנולה….מעדן טעים ובריא, משמח ומרענן. כולנו אוהבים יוגורט. אנו אוכלים אותו כארוחת בוקר מרעננת ובריאה, או כקינוח טעים לארוחה. בשנים האחרונות, הפך היוגורט למלך מאכלי החלב, כשגלידת היוגורט הבריאה והטעימה הפכה ללהיט. אם עד עכשיו חשבתם שיוגורט הוא מעדן השמור רק לבית, הנה הפתעה! מעכשיו יש גם יוגורט לאירועים.

איך מכינים יוגורט?

כדי להכין יוגורט, צריך לקחת חלב איכותי ומפוסטר ולערבב אותו עם חיידקים ידידותיים (כן, כן, יש גם כאלה!!!). החיידקים הידידותיים ניזונים מהסוכר שבחלב ומפרישים חומר חומצי היוצר את הטעם החמצמץ של היוגורט ואת המרקם הקרמי שלו.

מספרים שהיוגורט שהתגלה אי שם בארצות הבלקן התגלה במקרה, על ידי כד חלב שעמד ליד שק ברפת. השק הכיל כנראה את חיידקי היוגורט שהתגנבו אל הכד ויצרו את היוגורט, שהפך מיד ללהיט ולאגדה.

יוגורט לאירועים – יתרונות היוגורט

היוגורט אינו רק טעים אלא גם בריא! החיידקים הטובים שביוגורט מסייעים לפעולת העיכול. בנוסף, הוא מכיל ויטמינים וערכים תזונתיים ומסייע לשמור על אוכלוסיית החיידקים הטובים במעיים, ובכך מייצר צבא הלוחם בחיידקים הרעים!

עם יתרונות כאלה, לא פלא כי יוגורט לאירועים הפך ללהיט! עם בר יוגורט באירוע שלכם, תפנקו את האורחים בקינוח נפלא, צבעוני, בשלל טעמים וצורות. עם פירות או אגוזים, שוקולד או עוגיות. קינוח בריא שאפשר לאכול בהנאה ללא הגבלה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל