ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

טיפים לבחירת מכונת קפה נכונה עבורכם

שוק מכונות הקפה שופע מבחר מסחרר של מכונות קפה. בבואכם לבחור את מכונת הקפה האולטימטיבית, חשוב שתבחרו מכונת קפה שעונה על הצרכים האישיים שלכם.

בעוד שיש חובבי קפה מושבעים, שמעדיפים לטחון ידנית פולים וליהנות מטקס קפה יומיומי, הרי שאחרים אוהבים ליצור ספל קפה במהירות ובלחיצת כפתור.

שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון:

כמה מקום יש לכם למכונת הקפה, מהי העלות שתרצו להוציא, האם אתם מעדיפים פודים, קפסולות, קפה טחון או פולים טריים ואיזה פונקציות חשובות לכם במכונת קפה מחיסכון בחשמל ועד ממשק בטאץ'.

הנה מספר טיפים לבחירת מכונת הקפה הנכונה עבורכם.

מהירות ונוחות ההפעלה

אם אתם מאלה שאוהבים שכוס הקפה שלהם מוכנה במהירות, במיוחד בבקרים עמוסים או כשהאורחים כבר ממתינים בסלון, העדיפו מכונות אוטומטיות או מכונות קפה סופר אוטומטיות. אלה מכונות שניתן לתכנת מראש, כך שיכינו את כוס הקפה המבוקשת מבחינת כמות קפה, חוזק הקפה, סוג הקפה (לאטה, אספרסו, הפוך וכדומה) והכל בלחיצת כפתור. מכונות אוטומטיות לרוב כוללות גם מקציף קפה אוטומטי אשר מחמם את החלב ו/או מקציף אותו (תלוי בבחירת המשתמש ובמכונה). אם אתם מאלה שאוהבים להכין את הקפה שלכם בעצמכם, כולל טחינת פולים, בחרו מכונות קפה ידניות עם בוכנה בה אתם קובעים את כמות המים וכן את הטחינה. קיימות גם מכונות קפה חצי אוטומטיות המשלבות הכנה ידנית יחד עם פונקציות אוטומטיות, כוללות שעון מד לחץ קיטור והקצפת חלב ידנית.

אספרסו או משקאות קפה עם חלב

מי שבעיקר שותה אספרסו, לא חייב להוציא כסף על מכונות יקרות יותר הכוללות גם חימום או הקצפת חלב ומזיגת חלב עם הקפה. יש הרבה מאוד מכונות אספרסו ביתיות בעלות אטרקטיבית במיוחד. אלה הן מכונות קומפקטיות יחסית וניתן למצוא מכונות אספרסו מסוג פודים, קפסולות, טוחנת או ידנית. מי שאוהב משקאות חלב ומעוניין שמכונת הקפה תייצר עבורו מראש משקאות כמו קפוצ'ינו, לאטה, אמריקנו, ימצא את מבוקשו במכונות קפה שכבר משלבת את החלב המוקצף או המחומם במשקה עצמו, בדיוק לפי הכמויות הנדרשות למשקה הקפה המועדף.

קפסולות, פודים או טחינה

חלק בלתי נפרד מהטעם, דרך ההכנה וכמובן עלויות ותחזוקה נקבע על סמך בחירת חומר הגלם המתאים למכונת קפה. יש מכונות קפה הפועלות על קפסולות ואחרות עם פודים ויש מכונות קפה המתאימות לקפה טחון בתפזורת או לפולי קפה. גם כאן מדובר בהעדפה אישית, שקשורה לעלויות (קפסולות ופודים יקרים יותר מפולי קפה או קפה טחון בתפזורת אך המכונות עצמן יקרות יותר), טעם (יש מי שאוהבים את הטעם של פולי קפה או קפה בתפזורת מאשר פודים וקפסולות בעוד אחרים דווקא טוענים שהמיצוי של קפסולות ופודים טוב יותר ויש מגוון טעמים של קפסולות ופודים כך שהטעמים מגוונים יותר) ופרמטרים נוספים של מהירות שימוש, תחזוקה.

היום, יש הרבה תואמי קפסולות ותואמי פודים למכונות קפה אוטומטיות כך שאפשר להוזיל עלויות וליהנות ממבחר טעמים של מותגים שונים במכונות המתאימות לקפסולות או לפודים.

בחרו מכונת קפה שתשרת אתכם נאמנה לאורך זמן בהתאם להעדפות שלכם (אוטומטי או ידני), לסגנון הקפה המועדף עליכם (טחון, פולים, קפסולות, פודים, אספרסו או משקאות קפה). בחרו מכונת קפה בהתאם לתקציב שלכם הן מבחינת עלות ההשקעה ברכישת מכונת קפה ועד עלויות שנלוות לתחזוקה מרכישת קפה ועד ניקוי אבנית.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל