ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הלוואה לחתונה

חתונה היא אירוע המשמח כל לב, אך לא בהכרח כל כיס. החתונה מצריכה משאבים וההוצאות בעבורה רק הולכות וגדולות ככל שעוברות השנים. כשמתחתנים צריך לשלם אלפי שקלים על אולם חתונות, קייטרינג, די ג'יי, שמלת הכלה וחליפת החתן וכדומה. אמת, בני המשפחה משני הצדדים מתגייסים כדי לעזור ורוב האורחים משלמים על המנה שלהם בחתונה, ועדיין מדובר בהוצאות כלכליות גדולות. כדי להבטיח שיום החתונה שלכם יהיה היום השמח ביותר בחייכם, מומלץ להשקיע בו ולקחת הלוואה.

איך לוקחים הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה יכולה להתבצע במספר דרכים. הדרך הקלאסית היא פנייה אל הבנק שלכם. לאחר שיחה עם הבנקאי המכיר אתכם שנים טובות, תוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים. עם זאת, הלוואה מהבנק יכולה לגרור אחריה ריבית גבוהה, או שהבנק לא יוכל לאפשר לכם לקחת הלוואה עקב היסטוריה קודמת של הלוואות. מסיבות אלה יש הבוחרים לקחת הלוואה בדרכים חלופיות. להלן כמה דוגמאות לדרכי הלוואה נפוצות:

  • פנייה לבנק אחר – מדי פעם יוצאים בנקים שונים בארץ בהכרזה על הלוואה בתנאים טובים. גם אם אינכם לקוחות הבנק הזה, כדאי להתעניין בהלוואה. אולי התנאים שיציעו לכם ישתלמו יותר מהתנאים שמציע הבנק שלכם.
  • הלוואה דרך חברים – הלוואה בלתי רשמית אמנם, אך ייתכן שהיא כדאית. אם יש לכם חבר ילדות טוב שאתם יכולים לסמוך עליו בעת צרה, תוכלו לבקש ממנו הלוואה לחתונה, תוך הבטחה שתחזירו לו אותה לפי התנאים שהוא יבקש.
  • הלוואה חברתית – זוהי הלוואה המתבצעת בין אנשים שונים, כאשר המתווכת ביניהם היא חברה להלוואות חברתיות. היא נחשבת להלוואה בטוחה, משום שהחברה דואגת להעניש את המלווה המעכב את ההלוואה. אם אתם זקוקים להלוואה מידית לחתונה שלכם, זה יכול להיות פתרון טוב.
  • חברת האשראי – הלוואה בדרך זו יכולה להיות פתרון טוב למי שלא יכול להלוות כסף לחתונה דרך הבנק. חברות האשראי מציעות הלוואות דרך כרטיס אשראי בתנאים טובים.

לקחת הלוואה בחכמה

כאשר אתם מחליטים לקחת הלוואה לחתונה, מומלץ לנהוג בחכמה כדי לחסוך הוצאות מיותרות. ראשית, הבדילו בין הוצאות הכרחיות לחתונה לבין מותרות שעליהם אתם יכולים לוותר. לדוגמה, לקיחת הלוואה עבור אולם חתונה מכובד היא עניין אחד, אך לקיחת הלוואה לצורך גימיקים שונים כמו מפריח יונים בחתונה או מופע זיקוקי דינור הם מותרות. שנית, השאירו כסף גם ליום שאחרי החתונה. גם אם אתם חולמים על חתונה מפוארת, זכרו שבסך הכול מדובר בערב שאורך 4-5 שעות, אך החיים שלכם ממשיכים. משום כך, מומלץ לחשב את ההוצאות כך שההלוואה שלקחתם תספיק גם לתקופה שבאה אחרי החתונה. כלומר, לטיול משותף שאחרי החתונה או אולי לתשלום עבור החודש הראשון של השכירות. לסיכום, לפני שאתם רצים לקחת הלוואה שתכסה את כל אביזרי החתונה עד הפרטים הקטנים כמו מפיות מעוצבות או עיטורים בעזרת בלוני הליום, כדי לחשב היטב את ההוצאות ובהתאם לכך להחליט על גובה ההלוואה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל