ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דוכן שווארמה לאירועים

כל אירוע מתפאר במגוון דוכני אוכל המוכרים כבר על כולם. אם אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם באירוע בדוכן שהם לא ישכחו את הטעם שלו עוד הרבה זמן, הזמינו כבר עכשיו דוכן שווארמה מקייטרינג

קייטרינג ג'וזף, הדוכן שיעשה את הערב לאירוע שידובר עליו ימים רבים אחרי שיסתיים.

טרנד מזין וטעים

אחרי עשרות אירועים שביקשו את דוכן השווארמה שקייטרינג ג'וזף מציע לא נותר אלה להודות שזוהי הצלחה מסחררת. כל מי שמזמין דוכן שווארמה לאירוע שלו מקפיץ את איכות ורמת האירוע למקום הראשון. הדוכן מגיע בעיצוב ייחודי ומאובזר בכל הכלים והאמצעים להכנת שווארמה על המקום. חווית אכילת השווארמה מהדוכן היא בלתי נשכחת.

סוגי שווארמות

בקייטרינג ג'וזף, מציעים כמה סוגי שווארמות להגשה והן:

שווארמה מבשר כבש

בשר הכבש ידוע בטעמו הממכר ועם התיבול הנכון זוהי מנה מנצחת.

שווארמה מבשר הודו

הודו הוא בשר רזה ונחשב בריא יחסית לשאר הבשרים, שווארמה מבשר הודו מבטיחה מנה איכותית ובריאותית.

שווארמה פרגיות

הבשר הצעיר של הפרגית הופך את השווארמה למנה קלילה ולא כבדה ונחשבת אף היא לבריאה יותר מבשר הכבש.

הבשר נרכש ביום האירוע, נחתך ומשופד על המוט המיועד, שכבות, שכבות כאשר בראש המוט יונחו מספר חתיכות שומן כבש הנותנות את הטעם הכול כך ממכר. כמה שעות לפני האירוע שיפודי השווארמה כבר יתחילו לעבוד, על מנת שהבשר יהיה מוכן בדיוק בזמן לאורחים שמגיעים. השווארמה נחתכת לעיני האורחים ומתובלת במגוון תבלינים כמו: כמון, הל, פלפל שחור ועוד. על פי בקשתם, יקבלו האורחים את המנה בפיתה או בבאגט לצד צ'יפס, חמוצים, טחינה, עמבה וירקות טריים שנחתכו קודם לכן.

טעימות

חשוב מאד להגיע ליום טעימות ימים מספר לפני האירוע בשביל לחוות את רעיון הדוכנים וכמובן לבדוק את המנות שהוזמנו מראש. בקייטרינג ג'וזף, מעודדים וממליצים להגיע לאחד מהאירועים המתקיימים כמה ימים לפני האירוע המקורי על מנת להתרשם מדוכן השווארמה ומשאר הדוכנים המוצעים, מדרך הצגתם, מיקומם באזור האירוע, דרך ההגשה וכמובן מבחן הטעם, שתמיד הוא מנצח.

ההצלחה לא משקרת

בקייטרינג ג'וזף, עושים מאה אחוז להצלחת האירוע וזה מתבטא בחידוש דוכנים, שינוי בכלים ובצורת ההגשה, הוספת תפריטים חדשים ומפתיעים, עמידה בלוח זמנים ועמידה באיכות גבוהה של חומרי גלם ובטעימות. עשור כבר עבר מאז הקמת העסק עם מאות ואלפי אירועים שכבר נעשו ורשימת לקוחות שגודלת וגודלת מידי שנה. חוות הדעת הטובות רק מחזקות ומעודדות להמשיך ולצעוד קדימה ולא להוריד מהאיכות לצד מחירים ראויים לכל גוף פרטי או עסקי. בעסק עובד צוות מרשים, צעיר ודינמי המכיר ולומד כל הזמן את צרכי השוק ולפי זה מתאים את עצמו לרוח התקופה. עם חזון להפוך לחברת הקייטרינג הגדולה והצעירה שקיימת כבר אי אפשר להתווכח.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל