ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דוכן וופל בלגי לאירועים

כאשר מתכננים אירוע גדול ומושקע קיימת חשיבות עצומה לאוכל המוגש לאורחים באותו ערב, אך מעבר לבשרים, ירקות ושאר מאפים יש לתת את כל תשומת הלב לנושא הקינוח. זה לא סוד וזה דבר ידוע וברור שאף אחד לא עוזב בטרם עת, כולם מחכים לקינוח כי אין כמו קינוח מתוק וטעים בסוף כל ארוחה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על אירוע גדול ומושקע.

הפתעת הערב

אצל קייטרינג ג'וזף לא הסתפקו בדוכני הקינוח המסורתיים ואחרי חשיבה דינאמית, נמרצת ונכונה הוחלט להקים דוכן בלעדי להכנת וופל בלגי אשר יעמוד בפני עצמו. הדוכן מאובזר במכשירים להכנת האפיפיות הטעימות בעת האירוע ובניגוד לדוכנים אחרים לא יוגשו אפיפיות שהוכנו מיום קודם. לצד הכנת הוופל יהיו מפוזרות צלוחיות מלאות מכל טוב בשביל להגיש עם ולצד הוופל החל מפירות העונה וכלה בעמדת שוקולד חם וגלידה. מסתבר שזהו אחד הדוכנים האהובים ביותר על כלל האוכלוסייה ועם השירות והחשיבה היצירתית של צוות הקייטרינג הדבר הפך להצלחה מסחררת.

תחילתה של מסורת

הוופל הבלגי הוא למעשה מאפה מתוק ותפוח אשר תחילתו בבלילה סמיכה שמחוממת במכשיר דמוי טוסטר עם שקעים מחורצים ולאחר שהייה של כמה דקות בתוך המכשיר מתהווה הוופל משני צידיו. לאחר הוצאתו לצלוחית, ניתן להעמיס עליו מכל הטוב שקיים. ראשית, דרכו בבלגיה של ימי הביניים דרך ארצות אחרות וכיום נמצא בכל מסעדה על פני כדור הארץ אשר מחשיבה מעצמה. גם לבתים הפרטיים נכנס הוופל הבלגי וניתן לרכוש מכשירים חשמליים במגוון גדלים וצורות לצד גרסאות הכנה רבות של סוגי בלילה.

אפשרויות הגשה

הסוד לוופל טעים אחד אחרי השני, הוא וופל כאשר הוא מוגש חם וטרי שפשוט נימוח על הלשון ומשאיר טעם של עוד בפה. אם רוצים וופל בלגי מסורתי, צריכים לחשוב גם על התוספות ליד. אצל קייטרינג ג'וזף, בדקו, חשבו, טעמו ובנו דוכן שלם עם מגוון גדול של אפשרויות לשבח את הטעם של כל ביס בפה, לדוגמא:

  • תותים מקורמלים
  • פתיתי מקופלת
  • סוכריות צבעוניות
  • פירות יבשים חתוכים – צימוקים, אננס, תפוח, אנונה ועוד
  • מגוון פירות העונה – בננות, תפוחים, פטל, אוכמניות ועוד
  • אגוזים, בוטנים כתושים
  • מפל שוקולד חלב, מריר ולבן
  • גלידות סורבה בטעמים שונים: תות, לימון, וניל, שוקולד ועוד

חשיבה יצירתית

כל החדשנות אצל קייטרינג ג'וזף משיגה את מטרתה וללא ספק שתוך עשור אחד הצליחה חברת הקייטרינג הצעירה הזו לחולל שינוי ומהפכה בצורת החשיבה, היצירתיות, ההתגמשות לצורכי הלקוח לצד דוכנים מרהיבים בעיצובם עם הגשה יוצאת מהכלל. זה לא ברור מאליו אבל חוות הדעת של כל כך הרבה לקוחות מרוצים מכתיבים את העובדות בשטח ומעודדים את צוות הקייטרינג להמשיך בעשייה כל כך מפתיעה ומרגשת.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל