ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דוכן דים סאם לאירועים

האירוע החשוב מתקרב והכל כבר כמעט מוכן ותמיד יש את הצורך להיות הכי מפתיעים והכי יצירתיים על מנת שהאירוע הזה ידובר בלי הפסקה. הפעם ההפתעה תבוא מכיוון המזון שמוגש, דוכן שטרם נראה כמותו והמנות על המגשים יהיו הטובות ביותר שהוגשו עד כה. לדוכן הזה קוראים דים סאם – נגיעות קטנות בלב.

תרבות שעשתה עלייה

דים סאם כפי שהוא מוכר אצלנו הגיע לאזורנו לא מכבר בעקבות ההגירה הסינית. זוהי למעשה ארוחה סינית מסורתית של איכרים אחרי יום עבודתם המורכבת ממנות קטנות של מזונות שונים אשר בתומה מוגש תה חם ומהביל לטובת העיכול. לרוב יהיו המנות מוגשות בתוך קערות אידוי קטנות וכלים קטנים ומעוצבים. המנות מקבלות יחס אישי וכל אחת מורכבת באהבה, בצורה ובצבע בלתי רגילים לצד טעם שמיימי. רוב התבשילים יהיו מאודים או מטוגנים וממולאים בכל טוב.

הפתעה מוצלחת

ההצלחה המסחררת של הדוכן הזה לצד שירות מעולה הם ללא ספק הנוסחה להצלחת כל אירוע וזה מה שבעצם עושה קייטרינג ג'וזף, הוא איננו נח מחשיבה ועשייה ומחדש את עצמו שוב ושוב. כצוות צעיר ודינמי, חוש ההמצאה והיצירתיות הוא מעל הכל. היכולת לזהות את רצון הלקוח וכל הזמן לשנות ולחדש הוא מה שעושה את קייטרינג ג'וזף לכל כך אהוד ומוכר בקרב אנשים רבים וחוות הדעת מדברות בעד עצמן.

סוגי מנות

בקייטרינג ג'וזף, אפשר למצוא דוכן דים סאם יצירתי, מאובזר עם טעם בלתי נשכח שיעשה את האירוע שלכם למושלם. כאמור, מקורו של המושג הוא מסין שם נהגו ונוהגים עד היום לאכול ארוחה המורכבת ממנות קטנות ומגוונות. להלן טעימה קטנה ממגוון המנות המוגשות בדוכן:

  • קונג'י – קערת דייסת אורז מזינה ונימוחה בפה.
  • זונדגזי – מנה קסומה של כיסוני אורז עטופים בעלי בננה ממולאים ומאודים.
  • באו – מעדן לחיך של לחמניות במילויים מלוחים או מתוקים.
  • גיוזה – מנה בלתי נשכחת של כיסונים ממולאים בבשר וירקות.

הרשימה עוד ארוכה ולכן דוכן דים סאם של קייטרינג ג'וזף הוא אחד המוצלחים שגורף שוב ושוב את רוב המחמאות ואין אירוע היום שאינו שלם בלי דוכן שכזה.

טעימות

אחת המעלות בדרך השירות היא החשיבה קדימה ולכן חשוב לא רק להזמין את המנות על הנייר מבעוד מועד אלא גם להגיע ולטעום אותן, בעיקר אם הוזמן דוכן דים סאם. דוכן דים סאם מורכב ממגוון רב מאד של מנות עם טעמים חזקים יותר לצד חלשים פחות ולכן חשוב לצוות הקייטרינג לדעת בדיוק אילו טעמים יכבשו יותר את דעת הקהל. לכן, כאשר מוזמן דוכן כזה יוזמנו בעלי האירוע להגיע מספר ימים קודם לטעימות של המנות השונות. חשיבות יום הטעימות הוא גדול כי על כתפיו מונח הצלחת האירוע והדוכן הזה בפרט.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל