ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דוכן גלידה לאירועים

מי לא אוהב גלידה?! קרה, נימוחה, מפנקת ומרעננת. גלידה היא הקינוח המושלם לכל ארוחה. לכל אחד יש את הגלידה האהובה עליו: תות או שוקולד, גלידת שמנת או שרבט פירות. מבחר של צבעים וטעמים. הגלידה היא אמנם קרירה אך תמיד מחממת את הלב! כל מי שעורך אירועים מתלבט מהו הקינוח המושלם לאירוע?! איזה קינוח יענה לטעם של כולם?! מעכשיו לא צריך יותר להתלבט: גלידות לאירועים זה הקינוח המתאים!

היתרונות של קינוח גלידה באירוע

קינוח גלידה הוא ייחודי ומקורי, מפתיע ומעורר שמחה. הגלידות מגיעות במבחר טעמים: גלידות מתוקות כמו גלידת שוקולד ווניל וגלידות חמוצות כמו טעמי פירות מנגו, תפוז או לימון. במגוון מרקמים: גלידה על בסיס מים, גלידת שמנת או גלידת יוגורט.

דלפק או עגלת גלידה לבחירתכם

דלפק או עגלת גלידות מוסיפים צבע ויופי לאירוע. גלידות לאירועים יכול להיות הקינוח היחיד או חלק מבר קינוחים רחב. גלידה יכולה להגיע עם תוספות המוסיפות טעם וגיוון, כגון: קצפת, סוכריות צבעוניות או סירופ שוקולד.

מתאים לכל אירוע ולכל אורח

גלידה מתאימה לכל אירוע מיום הולדת ועד חתונה. היא אהובה על כל אורח מילדים ועד מבוגרים. כולם אוהבים גלידה ולכן קל מאוד להתאים אותה כקינוח ניטראלי אשר יתאים לכל חיך ובכל סוג של אירוע.

היא נכונה לכל עונה: בקיץ כשחם, ובאירוע חורפי באולם וכהפסקה מרעננת בין הריקודים, גלידה קרה פשוט עושה את העבודה. היא מתאימה לכל סוג ארוחה: חלבית או בשרית, כי היא יכולה להגיע כחלבית או כפרווה. גלידות לאירועים הקינוח המושלם לכל אירוע!

אנו נשמח להביא לכם מבחר של טעמים קרים ומרעננים לאירוע הבא שלכם – בין אם אתם צריכים גלידה חלבית או פרווה, אנו נוכל לספק לכם דוכן או עגלת גלידה לפי דרישה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל