ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דוכן אסאדו

אסאדו הינה שיטה ארגנטינאית ייחודית לצליית בשר על האש. אסאדו מוצלח עשוי מנתחי בשר איכותיים שנבחרו בקפידה. לא כל סוג בשר מתאים לצלייה בשיטת האסאדו, ורק שף מומחה יודע לבחור את נתחי הבשר המתאימים. בין סוגי הבשר הנצלים על גריל האסאדו ניתן למצוא: נקניקיות צ'וריסו ומרגז, פרגיות, בשר כבש ועוד. גריל האסאדו הוא גריל מיוחד, הצולה את הבשר באיטיות ובשיטת העישון, על מנת שהבשר יקבל את טעם האסאדו העשיר ואת המרקם המפורסם שלו.

דוכן אסאדו באירוע: הטעם שעושה את ההבדל

חלק מהכיף באירוע הוא לפנק את האורחים במנת בשר עסיסית, ריחנית, עשויה ביד אמן. כזו שלא אוכלים כל יום. הזמינו דוכן אסאדו לאירוע שלכם, והאורחים לא יפסיקו ללקק את האצבעות.

מה כולל דוכן אסאדו?

אסאדו הינה שיטה ארגנטינאית ייחודית לצליית בשר על האש. אסאדו מוצלח עשוי מנתחי בשר איכותיים שנבחרו בקפידה. לא כל סוג בשר מתאים לצלייה בשיטת האסאדו, ורק שף מומחה יודע לבחור את נתחי הבשר המתאימים. בין סוגי הבשר הנצלים על גריל האסאדו ניתן למצוא: נקניקיות צ'וריסו ומרגז, פרגיות, בשר כבש ועוד.

גריל האסאדו הוא גריל מיוחד, הצולה את הבשר באיטיות ובשיטת העישון, על מנת שהבשר יקבל את טעם האסאדו העשיר ואת המרקם המפורסם שלו.

האם ניתן להכין בעצמנו אסאדו לאירוע?

אז זהו, שלא… לא כל מנגליסט, ושיהיה המוכשר ביותר ידע להכין בשר בשיטת האסאדו. השיטה דורשת מומחיות, ידע וציוד מיוחד. בישול מהיר מדי ולא מקצועי יהפוך את הבשר לקשה כקרש, ובודאי שלא הייתם רוצים להגיש כך את הבשר לאורחים.

מה היתרונות בהזמנת חברה מקצועית?

חברה מקצועית המתמחה בהכנת בשר בשיטת האסאדו מצויידת בגריל אסאדו מקצועי ויודעת לבחור את נתחי הבשר האיכותיים ביותר שיהפכו את הבשר באירוע שלכם למעדן שלא יישכח.

קייטרינג אסאדו מקצועי ישחרר אתכם לאירוח ויבטיח לאורחים חוויה קולינרית מושלמת בניחוח ארגנטינאי.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל