ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בר מתוקים לאירועים

קינוח קנאפהואווו… איזו תדהמה זו לגלות אחרי ארוחה חגיגית, כי הקינוח הוא לא אחר מאשר בר מתוקים שופע!

ההליכה אל עבר הבר הצבעוני, מלא בכל טוב ובהפתעות הילדות מתוקות ביותר היא חגיגה בפני עצמה. בר מתוקים היא הדרך להעסיק את הילדים ואת המבוגרים וליצור התרגשות רבה בקהל האורחים. מהות האירוע החגיגי הוא אוירה של שמחה בלתי פוסקת, על מנת ליצור אוירה זו עלינו לספק לאורחים כמה שיותר הפתעות וגירויים שלא ישאירו אותם אדישים!

בר מתוקים מבטיח לרגש ולעניין את כל אוהבי המתוק באזור. ריח השוקולד, הצבעוניות שמושכת את העין, ההגשה החגיגית והיכולת של כל אחד לגשת ולקחת כרצונו- כמו קסם! מקימים את כל האורחים על הרגליים!

את בר המתוקים אתם יכולים להרכיב בעצמכם בכל המתוקים העולים על הדעת. מתוך מבחר רחב של קינוחים ואפשרויות, יחד עם איש צוות מקצועי תוכלו לבנות את הבר המתאים ביותר לאירוע. זהו הזמן לממש את הפנטזיה המתוקה ביותר שלכם בזמן האירוע של פעם בחיים!

את בר המתוקים אפשר להזמין בכמה גרסאות חלומיות כמו:

בר שכולו שוקולד

מפלי שוקולד ריחנים, סופלה, עוגות, פרלינים, חטיפי שוקולד וסוכריות וכל תצורה של שוקולד העולה על הדעת. כמובן שבר מסוג זה עשוי להשאיר את חובבי השוקולד המושבעים ללא הכרה וצמודים אל הבר במהלך הערב כולו.

בר מתוקים בטעמי ילדות

זהו בר מתוקים צבעוני במיוחד ובו כל המתוקים הנוסטלגים שכלנו מתגעגעים אליהם. הבר ירגש כל ילד באזור ויגשים פנטזיות ילדות נשכחות למירב האורחים הבוגרים. בבר יהיו סוכריות על מקל, סוכריות גומי, גלידות, צמר גפן מתוק, שטיחונים חמוצים ועוד ועוד. הכל מוגש בצורה המסקרנת והצבעונית ביותר. בר מסוג זה בולט לעיין מרחוק ומשרה באירוע אוירה חגיגית וקסומה!

בר מתוקים עשה זאת בעצמך

זהו בר המספק מגוון קינוחי איכות המוגשים בצורות המקוריות ביותר! כל אורח יכול לגשת אל הבר ולהרכיב לעצמו את הקינוח האולטימטיבי. על הבר יהיו מגוון רטבים, עוגות, פירות ומרכיבי איכות רבים. כל אורח באירוע יוכל לגשת אל הבר ולבחור מתוך שפע המנות והרכיבים האיכותיים ביותר.

עריכה

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל