ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בר ועגלת קפה לאירועים

בר קפה הינו בר שמכיל בתוכו בית קפה קטן, יש לו את כל סוגי הקפה, התה, משקאות חמים, קינוחים, נשנושים ועוד. אנשים רבים בוחרים להזמין לאירוע שלהם בר קפה, שמעניק לאורחים חוויה אחרת ומיוחדת. בר כזה, יכול להגיע בהרכבים שונים, תלוי בגודל האירוע, במחיר וברצון המארחים. בר הקפה בהחלט משדרג כל אירוע ומוסיף עוד חוויה של טעם מתוק אחרי הארוחה.

ממה מורכב בר הקפה

בר זה, יכול להגיע בצורה של עגלת קפה או בצורה של בר גדול, ניתן להקים עמדה אחת או יותר, תלוי בגודל האירוע. לבר יש את מכונות הקפה שלו, המוצרים הטריים, קינוחים שונים ומשקאות חמים מכל הסוגים. הבר מגיע עם הצוות שלו, אשר מומחה בהכנת קפה על כל סוגיו, ויכול להעניק לאורחים בדיוק את מה שהם רוצים לשתות. ישנו תפריט לכל בר, אשר בדרך כלל מציע מגוון של קינוחים, משקאות חמים מכל הסוגים ולעיתים גם גלידות, שייקים כריכים ונשנושים.

נוחות ומחיר

הזמנה של בר קפה לאירוע שלכם היא אינו דבר מסובך, אלא נוח. לאחר שסוגרים על מספר עמדות ומחיר, הצוות מגיע ומקים הכל, במקצועיות ומיומנות וכך האורחים יודעים שיש בר המיועד למשקאות חמים, להירגע ולנוח אחרי כל המנות ולחזור הביתה בבטחה. מחירו של בר הקפה יכול לנוע בין 1500-4000 שקלים בממוצע, תלוי בכמות העמדות, בתפריט שמציע הבר ועוד.

עגלת קפה

עגלת קפה היא תמיד דבר מומלץ באירוע, והאורחים נוטים לאהוב אותה ולהמליץ עליה לחבריהם. עגלת הקפה כוללת בתוכה סוגים שונים של קפה המוכן במקום, לעיתים עם קינוחים בצד ושתייה חמה נוספת. יש לעגלת קפה יתרונות רבים באירועים. עגלת הקפה הינה ניידת ולכן יכולה להתאים את עצמה לגודל האירוע וכמו כן ניתן שיהיו מספר עגלות.

יתרונותיה של עמדת קפה באירוע

היתרון הראשון והבולט של עגלת הקפה היא הקפה עצמו. רוב האנשים חובבים קפה או תה, הוא מעניק חמימות בפה, מקל אחרי אכילה מרובה והוא תמיד סיום טוב לערב. כמו כן, באירועים רבים ישנו אלכוהול, השעה היא מאוחרת ולכן אנשים רבים שמחים למראה הקפה שמעורר אותם ומעניק להם כוחות לחזור הביתה בבטחה. עגלת הקפה מציעה מגוון של קפה איכותי וטוב, מכל הסוגים, עם הכנה והגשה מקצועית, אשר מתאימה לכל אחד את הקפה האהוב עליו. בנוסף, ישנן עגלות המציעות קינוחים לצד הקפה, אשר תמיד מתקבלים בברכה אצל האורחים.

אנשים רבים בוחרים להזמין לאירוע שלהם עגלת קפה והם שמחים בהחלטה זו. ישנו ביקוש רב לקפה במהלך האירוע ולכן ניתן לומר כי עגלת הקפה הינה דבר מוצלח באירוע. לקפה ישנו שימושים רבים, כמו סיום לארוחה, דרך להתעורר ועוד, ולכן כל אחד יכול למצוא בו את השימוש המתאים לו.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל