ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אסאדו בר

אין אירוע שלא מתפאר בדוכן אסאדו בר מעורר תאבון ומלא ניחוחות, אך חשוב יותר הן התגובות אחרי האירוע כי ככלות הכול לא סיבת האירוע היא זו שתדובר ימים אחרי אלה איך היה האוכל. זה לא סוד שכבר מרגע קבלת ההזמנה לאירוע, גם אם הוא בעוד חודשים, אנו מריחים את ניחוח הבשרים הנישא באוויר ולכן חשיבות דוכן אסאדו בר ברמה גבוהה יבטיח אירוע בלתי נשכח.

ההצלחה טמונה בצלייה

בקייטרינג ג'וזף, מתמחים בהכנת בשר אסאדו כבר עשור. כל אוהד אסאדו יודע כמה חשובה דרגת צליית הבשר לשם הצלחתו ולכן הבשר לרוב יהיה זה בשר בקר שנצלה על גריל או על אש. את מתנת ידע האסאדו למדו טובי האסאדורים, הלוא הם הטבחים, מהארגנטינאיים שזה להם מאכל מסורתי. לצד הבשר יוגשו שפע של שיפודי ירקות שבילו על הגריל גם כן.

סוגי בשרים מוגשים

קייטרינג אסאדו בר המוצעים על ידי קייטרינג ג'וזף מעוצבים בצורה אותנטית, מקורית, מאובזרת בכל המוצרים והאביזרים הדרושים ומנוהלים על ידי טובי הטבחים בתחום. סוגי הבשרים שיוגשו יהיו לרוב:

  • נקניקיות צ'וריסו – נקניקיות ארגנטינאיות מסורתיות, פיקנטיות וטעימות שיוגשו בתוך לחמנייה, בגט או בצלחת.
  • צלעות כבש או בקר – צלויות על גריל גחלים חי עם התחייבות לבשר טרי ביום האירוע .
  • אומצות בקר,כבש, עוף – על פי דרישת הלקוח יוזמן הבשר מראש שיהיה טרי ביום האירוע.
  • איברים פנימיים כמיטב המסורת: שקדים, מעי בקר וכו' יוגשו לאורך כל הערב.
  • רוטב צ'ימיצ'ורי – יוגש לצד הבשרים. הבטחה שטעמו הפיקאנטי יישאר זמן רב אחרי סיום הארוחה.
  • ירקות על הגריל – לרוב זו תהיה תערובת של תפוחי אדמה, עגבנייה, בצל וחציל על שיפוד.
  • מאפים שונים – כמיטב המסורת כמו אמפנדה המפורסם ממולא בשר בקר.
  • קינוחים – יוגשו אלפחורס ממולאים בריבת חלב לצד סלט פירות עונתי ומרענן.

הכנות מראש

לבשר האסאדו דרושות הכנות רבות טרם הגשת המנות ללקוח ולכן יש לדעת מראש את מועד האירוע ימים לפני קיומו על מנת להיערך בהתאם. קייטרינג ג'וזף שם לעצמו לדגל לספק את הדוכן המקצועי ביותר, האיכותי ביותר והמרשים ביותר. על כן, עם הזמנת האירוע והחלטה על דוכן אסאדו יהיה חשוב לקבל פרטים נוספים על מנת להבטיח שהדוכן יעמוד בציפיות ולשם כך יש לדעת היכן האירוע יתקיים וזאת בשביל להתארגן היכן למקם את הדוכן, שעת האירוע, כמות האנשים המוזמנת ואפילו חשוב לדעת כמה מהם אינם מחובבי הבשר.

יום טעימות

קייטרינג ג'וזף מעודד וממליץ לתאם ולהגיע ליום טעימות מספר ימים לפני מועד האירוע. המקצועיות שהיא מעל הכול מחייבת להגיע לטעימות בשביל לתת הנחיות סופיות על מראה הדוכן, צורת ההגשה, סדר ההגשה של המנות וכמובן הטעם כי ככלות הכול הוא הקובע.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל