ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אירוע קוקטייל: כשאיכות וקלילות הולכים יחד

מתכננים השקה של ספר או תערוכה? מעבירים הרצאה לעובדים אך רוצים כיבוד קל לפניה? אירוע קוקטייל הוא הפתיחה המושלמת לערב מוצלח! אם בא לכם לערוך אירוע קליל, אך עם אופי, אלגנטי ושובב כאחד, זהו ללא ספק הסגנון בשבילכם.

מהו אירוע קוקטייל?

מסיבת קוקטייל הינה מסיבה הנערכת לרוב בעמידה, או סביב כמה שולחנות מוגבהים, עם כוס משקה אלכוהולי ביד. הרעיון המרכזי באירוע מסוג זה הוא המפגש החברתי, והשיחות בין האורחים, ולא אוכל המורכב מתפריט מלא וכבד.

לבר המשקאות משקל רב ומקום מרכזי באירועים אלה. האוכל הוא אוכל מוקפד, מוגש במנות קטנות ואסתטיות, דברים שהולכים טוב עם אלכוהול. חטיפים מיוחדים כגון טאפאס, סנדוויצ'ונים, קבבוני בשר עסיסיים, סושי ומאכלי ים, כל מה שקטן ואיכותי ויכול להיאכל בביס אחד או שניים, בהפוגה בין משפט למשפט.

לצורת ההגשה של האוכל, יש תפקיד חשוב במסיבות או אירוע קוקטייל. כלים קטנים ומיוחדים, שילוב של צבעים וצורות, ושילוב של מלצרים ודוכני מזון.

על אילו פרטים חשוב להקפיד באירוע כזה?

מכיוון שהאוכל מגיע במנות קטנות הן צריכות להיות מוקפדות מאד. עשויות מחומרים טריים ואיכותיים. צריך להיות מגוון רחב של אפשרויות, שיפתיעו את האורחים בכל ביס ובכל טעימה. במזנון מסוג זה חשובה במיוחד היצירתיות של השף. ההגשה גם היא חשובה מאד: היא צריכה להיות אסתטית, מוקפדת ומזמינה. פינוי הכלים צריך להיות מהיר ויעיל, כי מדובר בכמות כלים רבה.

מסיבת קוקטייל היא מסיבה קטנה, אבל בסטייל!

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל