ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אירועים בטבע

אירועים בטבע מיועדים בעיקר לחתונות. אין עוד אירוע חגיגי בחיי המשפחה שראוי לפאר והדר יותר מחתונה. זוגות רבים שעומדים להתחתן מחפשים אחר משהו מיוחד שיעניק להם ולאורחים שלהם חוויה יוצאת דופן.

על כן, התפתח בארץ תחום הפקות אירועים בטבע שבו חברת הפקה לוקחת על עצמה את כל האספקטים הכלולים בארגון חתונה שכזו. החל מהצעות למיקומים, דרך אספקת חשמל והגברה ועד לניקיון לאחר החתונה, חברת הפקות שכזו תדאג לכל.

אירועים בחיק הטבע – רעיונות לאתרים

בראש ובראשונה – חתונה על החוף באוהל ים . התברכנו בים מהצד המערבי של העולם, משמע שהשקיעה יכולה ללוות אתכם לחופה. הבריזה מהים מבטיחה משב רוח קריר לכל הרוקדים ואוויר רענן גם למי שנשאר לשבת.

שנית, חתונה במדבר. באמצע שום מקום, רק אתם והאורחים שלכם, נהנים עד אור הבוקר מבלי לעשות חשבון לאף אחד. כמה רעש שרק תרצו ועד מתי שרק תבקשו. האופק הפתוח והמראה הבראשיתי מבטיחים חוויה עוצרת נשימה בחופה ולאורך כל האירוע.

מיקום שלישי הוא חתונה ביער. אל תטעו, יש בארצנו הקטנה מקומות משופעים בעצים ובאווירה כפרית. ביניהם ניתן בהחלט למצוא אזורים שיאפשרו מצד אחד לפרוש שולחנות,חופה ורחבת ריקודים מבלי להתנתק מהעצים והפריחה שסביב.

אירועים בטבע הם מגוון רחב של אתרים ואפשרויות. יש עוד רעיונות רבים, כמו למשל אתרים היסטוריים. אתם מוזמנים להתייעץ עם חברות ההפקה בנושא.

אירועים בטבע – למה צריך לשים לב?

אירועים בטבע מציעים חוויה שונה מאוד מאולמות האירועים. לחיבור לטבע, לאווירה הפסטורלית ולמיקום המקורי אין מתחרים. אך, בכדי שחתונה כזו תעלה יפה צריך להקפיד על כמה פרטים: מיקום, דרכי הגעה, מזג האוויר ובטיחות האורחים.

אירועים בטבע – מיקום ודרכי הגעה

בבחירת המיקום, בין אם זה מדבר, יער או חוף ים, שימו לב לאזור החנייה ולדרכי ההגעה. מעבר ליופי ולפסטורליות של מיקום החופה, איפה יחנו האורחים? הרי כל זוג בממוצע מגיע ברכב. לגבי דרכי ההגעה, אירועים בחיק הטבע מטבעם מרוחקים. כבישי הגישה אליהם לא ברורים מאליהם.

צריך לדאוג לסימון הדרך ולשלטי הכוונה ברורים. צרפו מפה עם הסבר מפורט על דרכי ההגעה. למרות שאנחנו ישראלים, יש בינינו כאלה שלא טובים בניווט. בררו מה היא הדרך הנוחה ביותר להגיע אל הטבע שלכם ממקום מרכזי בארץ.

אירועים בטבע – מזג אוויר ובטיחות

חתונה זה שמחה, אושר, ריקודים ואלכוהול. אם מתכננים חתונה במדבר, יש לברר מה הטמפרטורה שקיימת באזור הזה בערב. אנשים אולי חושבים שעונות האביב והקיץ חמות מספיק, אבל במדבר המעלות יכולות לצנוח והאורחים יברחו.

בעניין הבטיחות אין להקל ראש. כדאי לזכור שאין כאן בעל אולם לתבוע. אתם בעלי האירוע, על כל המשתמע מכך. ועוד דבר שמקלים בו ראש הוא שירותים ציבוריים, חשוב לדאוג מראש לשירותים ניידים על מנת שיהיה ניתן למנוע אי נעימויות.

אירוע בחיק הטבע דורש קצת תכנון, אך יכול להיות חוויה שלא תישכח.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל