ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איך להפוך אירועי בר מצווה לבלתי נשכחים?

הילד או הילדה הגיעו לגיל מצוות, אין דבר משמח ומרגש מזה. וכגודל המאורע כך גודל האירוע: מרגש ומפתיע, מיוחד ומקורי. אירועי בר מצווה הפכו כבר מזמן לפרויקט גדול ומרשים לא פחות מחתונה. ההיצע גדול ומבלבל, אז מאיפה מתחילים?!

צעד ראשון, תכנון וקבלת החלטות

אירוע מוצלח מתחיל בתכנון קפדני. לפני הכל צריך לקבל כמה החלטות לגבי אופי האירוע: האם מדובר באירוע גדול ומרובה אורחים או באירוע קטן ואינטימי? האם תערכו חגיגה אחת גדולה למשפחה ולחברים של חתן הבר – מצווה, או שתי מסיבות נפרדות: אחת לבני המשפחה ואחת לילדים? האם תרצו אירוע סולידי באולם או גן אירועים או אירוע שונה ומקורי?

כדאי גם להחליט על גובה התקציב המוקדש לפרויקט. החלטה על גודל התקציב היא חשובה, מכיוון שכשעורכים אירוע הפיתויים רבים, ואפשר בקלות לעבור את מסגרת התקציב.

צעד שני, מרכיבי "הברזל": מקום, מוסיקה ואוכל

עכשיו הזמן לבחור את הדברים החשובים שבלעדיהם אין אירוע: המקום בו תתקיים החגיגה, אם הוא גן או אולם, ביער בחיק הטבע, או בחצר הבית, בדיסקוטק או על שפת הבריכה? האוכל: קייטרינג חלבי לאירועים קטנים או בשרי? גורמה או עממי? ואיזה מוסיקה תנעים את הזמן לאורחים? מזרחית או קלאסית? רוקנ'רול או שירים עבריים? או קצת מכל דבר?

ולבסוף, כדאי להוסיף גם משהו קטן ומקורי, שיהיה החותמת שלכם על האירוע, ויהפוך אותו לאחד מתוך אירועי בר מצווה שהאורחים לא ישכחו!

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל