ג'וזף קייטרינג

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איך לבחור אוכל באולם אירועים?

יום החתונה מתקרב ובא, סביר להניח שכבר יש לכם רעיון כללי לאיך החתונה אמורה להראות, עכשיו רק להתחיל להוציא את כל השלבים הללו לפועל. החל מסידורי שולחן ופרחים ועד לתקליטן, יש כל כך הרבה מה לעשות ומה לארגן בשביל שהיום המיוחד הזה יראה מושלם, במאמר זה נתמקד על נושא אחד מעניין, בחירת סגנון האוכל אותו יגישו בקייטרינג של אותו אולם אירועים שבחרתם. נסביר בקצרה על מגוון שיקולים שמומלץ לקחת בחשבון ונתן מעט טיפים לגבי האופי של הבחירה ככה שאולי נצליח לעזור למישהו בבחירה שלו.

תכנון תקציב

החתונה הינו אירוע אשר ברובו מתבצע על ידי זוגות צעירים יחסית, משמע מרבית תקציבם מתבזבז לטובת האירוע, חשוב להציב לעצמינו את ההגבלות התקציביות ולתכנן מראש בכדי שלא נתפזר ושנדע על איזה רף אנחנו יכולים לעמוד. יתרה מכך, ישנם מקומות אשר יספקו שירותי במה אוכל בר משלהם, ובמידה ותרצו להביא שירותים מבחוץ אולי תצטרכו לשלם יותר מהנדרש, תבררו עניינים אלו בטרם מועד.

אלרגיות ודיאטות

זה אמנם עלול להראות קטנוני במבט חטוף, אך החתונה היא מותאמת גם כדי שהאורחים ייהנו ממנה, החל ממוזיקה ועד למקומות ישיבה נוחים, לכן להתחשב באורחים המוזמנים זו מחשבה בסיסית ואם ישנם אורחים צמחוניים, מומלץ להכניס כמות קטנה של מנות צמחוניות אל התפריט שלכם. בנוסף מומלץ להתחשב באנשים עם אלרגיות ואפילו לבקש להוציא לו מנה מיוחדת.

התחל מוקדם

שריינו הכל כמה שיותר מוקדם. זהו לא סוד כי האוכל בחתונה שלכם יהיה טוב באופן תלותי מאוד בשף חברת הקייטרינג שתזמינו. הזמנה מוקדמת, מאפשרת גם לחברות להתכונן בהתאם וגם לכם להתנסות במיטב שלהם ולהגיע לבחירה יותר מבוססת.

דעו את הכמויות

היערכות נבונה מראש הינה כמו בסיס לבנייה, ככל שהבסיס שלכם יותר יציב ויותר טוב, ככה מה שתוכלו לבנות עליו יהיה יותר עמיד וחזק, כמו לדעת את התקציב, לדעת את כמות האנשים יכולה להשפיע רבות על ההחלטה שלכם בכל הנוגע לאוכל, אם יש מעט אנשים, אולי תעדיפו לארגן משהו קצת יותר מפנק, אם יש הרבה, אז צריך לדעת להתחשב במזנון בהתחלה ועוד.

אתם יכולים להוסיף

כיום, האוכל בחתונות הוא לרוב אותו הדבר, מנות פשוטות הכוללות מגוון סטייקים ומאפים מגוונים, אך הידעתם כי אתם יכולים להוסיף מעט מטעמכם האישי? אתם יכולים גם לספר סיפור דרך המנות שלכם, ולא בהכרח תצטרכו להשקיע בכך יותר כסף. הגשות שונות ומעניינות של מנות יכולות בקלות להשאיר חותם מקסים בכל חתונה.

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל